»  Prilby / Chrániče / Okuliare  »  Cyklistické okuliare  »  O´Neal náhradné dvojté sklo pre B-30 radium red
  • O´Neal náhradné dvojté sklo pre B-30 radium red

O´Neal náhradné dvojté sklo pre B-30 radium red

Červené zrkadlové dvojité sklo pre jasné svetelné podmienky.Povrchová úprava proti poškriabaniu pre dlhú životnosť, jednoduché čistenie, ochrana proti zahmlievaniu.Vysoko kvalitné a nárazuvzdorné sklo s hrúbkou 1,2 mm a 100 % UVA/B/C ochranou.Filtrovanie škodlivých modrých paprskov vďaka povrchovej úprave Blue Blocker.Antireflexná úprava.Integrované piny na trhačky.Spĺňa normu EN1938 pre motocy... Celý popis
Značka:
6032-912
Kód:
4046068503516
EAN:
3 - 10 dní
Dostupnosť:
14,99 €
12,49 € bez DPH
+
-
Popis Parametre
Červené zrkadlové dvojité sklo pre jasné svetelné podmienky.Povrchová úprava proti poškriabaniu pre dlhú životnosť, jednoduché čistenie, ochrana proti zahmlievaniu.Vysoko kvalitné a nárazuvzdorné sklo s hrúbkou 1,2 mm a 100 % UVA/B/C ochranou.Filtrovanie škodlivých modrých paprskov vďaka povrchovej úprave Blue Blocker.Antireflexná úprava.Integrované piny na trhačky.Spĺňa normu EN1938 pre motocyklové okuliare a všetky normy CE.

Parametre

Materiál: 100% Polycarbonat

Komentáre k tovaru

Tento tovar zatiaľ nikto nekomentoval.

Pridať komentár

Súbory na stiahnutie

Tento tovar nemá žiadne súbory k stiahnutiu.
Prevádzkované na Provozováno na systému NetShops
Vážení zákazníci. Chceli by sme Vás informovať, že náš e-shop odoberá tovar zo zahraničia a distribúcie disponujú iba českým prekladom, preto treba niektoré produkty vyhľadávať v češtine, príklad - okuliare = brýle. Ďakujeme Vám za pochopenie.